Pro naši práci používáme jednu z nejlepších profesionálních kvadrokoptér na trhu DJI Phantom 4 Pro, která je vybavena 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a mnoha dalšími funkcemi. Dosah kamery činí až 6 km a maximální čas ve vzduchu je při ideálních podmínkách 30 minut. S náhradními bateriemi téměř neomezený.

Kamera s 1-palcovým 20-megapixelovým CMOS snímačem je osazena na míru zkonstruovaným objektivem s osmi členy sestavenými v sedmi skupinách a vybavena mechanickou závěrkou, která odstraňuje zkreslení „rolling shutter“, které se může objevit na záznamu rychle se pohybujícího předmětu nebo při rychlém letu. Je stejně výkonná, jako mnoho tradičních „pozemních“ kamer. Výkonnější zpracování videa podporuje H.264 4K videa při 60fps nebo H.265 4K při 30fps, obojí s datovým tokem do 100Mb/s. Pokročilé snímače a procesory zajišťují, že je vše zachyceno ostře s více detaily a obrazovými daty, která jsou potřeba pro postprodukci.

Pro natáčení na zemi, kde není potřeba dron využíváme kameru DJI Osmo +. Jedná se o stejného výrobce, takže záběry jsou kompatibilní jak na zemi, tak ve vzduchu. Kamera  DJI Osmo + vytváří dokonale stabilizovaný videozáznam nezávisle na dynamice pohybu. Ať už jeho prostřednictvím dokumentujete všední činnosti, anebo natáčíte super akční scény. Kamera disponuje až 7 násobným zoomem a ohniskovou vzdáleností v rozmezí 22- 77 mm. Natáčí v rozlišení 4K/30fps nebo 1080p/100fps.

Fotografie na zemi pořizujeme pomocí digitální zrcadlovky Canon EOS 60D osazené 18- megapixelovým snímačem s množstvím výměnných objektivů a dalších technických doplňků (blesk, stativ, odrazné desky, difuzer…) tak, abychom pro Vás mohli pořídit záběry přesně podle Vašich představ jak v interiéru, tak v exteriéru.

Výstupní formáty se odvíjí od přání klienta. Může se jednat o datové nosiče, on-line předání, vystavení na sociálních sítích nebo kanálu Youtube. Také o tištěné fotografie, velkoformátové fotografie, zarámované obrazy na kappa deskách či plátně.

Můžeme Vám nabídnout následující formáty videa:

 • H.264
 • C4 K video / 4096 × 2160 pixelů / se snímkovací frekvencí až 60 snímků za vteřinu
 • Full HD / 1920 × 1080 pixelů / se snímkovací frekvencí až 120 snímků za vteřinu

Fotografie ve formátu RAW, JPEG, TIFF a další.

K dispozici je:

 • jednotlivý záběr
 • intervalové snímání 2 – 60/s
 • automatický expoziční brackering AEB: 3 nebo 5 snímků při 0.7 EV
 • panoramatický záběr

Pozemní fotografie pořizujeme pomocí digitální zrcadlovky Canon osazené 18- megapixelovým CMOS- APS-C snímačem s množstvím výměnných objektivů.

Výstupní formáty se odvíjí od přání klienta. Může se jednat o datové nosiče, on-line předání, vystavení na sociálních sítích nebo kanálu Youtube. Také o tištěné fotografie, velkoformátové fotografie, zarámované obrazy na kappa deskách či plátně.

 • Provoz bezpilotních letadel/systémů je v České republice spravován zákony, především Doplňkem X bezpilotní systémy, předpisu L 2 – pravidla létání.
 • pilot i bezpilotní prostředek (dron) musí být evidován Úřadem pro civilní letectví
 • podmínkou k provozování leteckých prací musí být platné licence, které vydává Úřad pro civilní letectví a sice:
  • Povolení k létání letadla bez pilota
  • Povolení k provozování leteckých prací
 • Bezpilotní prostředek musí být pojištěn proti případným škodám
 • Všeobecně lze říci, že se smí létat do výšky 300 metrů nad zemí, mimo omezené, zakázané, nebezpečné či vyhrazené prostory. Bez povolení k létání není možné létat ani nad osídlenými oblastmi, silnicemi, dálnicemi ani lidmi, kteří předem nesouhlasili s účastí na provozu. Na základě platných licencí je třeba zažádat u Úřadu pro civilní letectví o výjimku (činíme tak v rámci objednané zakázky)
 • Nelze létat za deště, sněžení či vysokého větru. V tomto případě se snažíme vybrat náhradní termín

 

Load More