Jakou používáme techniku?

Pro naši práci používáme jednu z nejlepších profesionálních kvadrokoptér na trhu DJI Phantom 4 Pro, která je vybavena 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a mnoha dalšími funkcemi. Dosah kamery činí až 6 km a maximální čas ve vzduchu je při ideálních podmínkách 30 minut. S náhradními bateriemi téměř neomezený.

Kamera s 1-palcovým 20-megapixelovým CMOS snímačem je osazena na míru zkonstruovaným objektivem s osmi členy sestavenými v sedmi skupinách a vybavena mechanickou závěrkou, která odstraňuje zkreslení „rolling shutter“, které se může objevit na záznamu rychle se pohybujícího předmětu nebo při rychlém letu. Je stejně výkonná, jako mnoho tradičních „pozemních“ kamer. Výkonnější zpracování videa podporuje H.264 4K videa při 60fps nebo H.265 4K při 30fps, obojí s datovým tokem do 100Mb/s. Pokročilé snímače a procesory zajišťují, že je vše zachyceno ostře s více detaily a obrazovými daty, která jsou potřeba pro postprodukci.

Pro natáčení na zemi, kde není potřeba dron využíváme kameru DJI Osmo +. Jedná se o stejného výrobce, takže záběry jsou kompatibilní jak na zemi, tak ve vzduchu. Kamera  DJI Osmo + vytváří dokonale stabilizovaný videozáznam nezávisle na dynamice pohybu. Ať už jeho prostřednictvím dokumentujete všední činnosti, anebo natáčíte super akční scény. Kamera disponuje až 7 násobným zoomem a ohniskovou vzdáleností v rozmezí 22- 77 mm. Natáčí v rozlišení 4K/30fps nebo 1080p/100fps.

Fotografie na zemi pořizujeme pomocí digitální zrcadlovky Canon EOS 60D osazené 18- megapixelovým snímačem s množstvím výměnných objektivů a dalších technických doplňků (blesk, stativ, odrazné desky, difuzer…) tak, abychom pro Vás mohli pořídit záběry přesně podle Vašich představ jak v interiéru, tak v exteriéru.

Výstupní formáty se odvíjí od přání klienta. Může se jednat o datové nosiče, on-line předání, vystavení na sociálních sítích nebo kanálu Youtube. Také o tištěné fotografie, velkoformátové fotografie, zarámované obrazy na kappa deskách či plátně.